O nás

MT-TOUR....společně na cestách do roku 1997

MT-TOUR, Ing. Michaela Červinková, byla založena roku 1997.

Cestovní kancelář MT-TOUR se od roku 1998 věnovala pobytům v Itálii vlastní i autobusovou dopravou a později rozšířila nabídku na krátkodobé poznávací zájezdy v Německu, Rakousku, Polsku, Maďarsku, České republice a v dalších destinacích. Široká nabídka výletů splňovala požadavky náročného cestovatele.

Další významnou oblastí, ve které jsme se pohybovali řadu let, byly pobyty (celoročně) v českých lázeňských městech, kde klienti mohli strávit příjemné relaxační a wellness pobyty. Nabídku jsme neustále rozšiřovali o další významná a krásná místa naší republiky nejen v lázních, ale i na horách a turisticky známých a žádaných oblastí.

Pro sezónu 2016 jsme se rozhodli, že se budeme více soustředit na naše stálé i nové klienty, narůstajícím požadavkům při výběru dovolené a tudíž se vzdáme aktivit, kterým jsem se věnovali až doposud. Rádi bychom v naší kamenné kanceláři nabídli nejen bohatou nabídku zájezdů, pobytů, výletů, poznání, kulturních akcí apod., ale také předali veškeré dostupné informace, nabídli pomoc při výběru....

Na letní období, období dovolených, máme pro Vás v nabídce kompletní škálu zájezdů a pobytů, zasíláme katalogy a letáky, vyhledáváme nabídky dle požadavků, zprostředkujeme tranzitní ubytování, sestavíme zájezd dle konkrétních potřeb a žádaných podmínek.

V zimním období u nás zakoupíte lyžařské pobyty i zájezdy do exotických zemí.

Celoročně nabízíme prodej a předprodej vstupenek na kulturní představení nejen v Praze. 

Ve spolupráci s řádně pojištěnými cestovními kancelářemi nabízíme rozsáhlou škálu zájezdů vlastní, autobusovou a leteckou přepravou.

Každoročně prodáváme vstupenky na divadelní představení nejen na Kunětické hoře, ale také do pražských divadel.

Specializujeme se také na prodej dotovaných pobytových zájezdů pro osoby 50+ a 55+ s odletem z Pardubic a Prahy do Černé Hory, Albánie, Turecka, Bulharska, Andalusie, Řecka, Kypr a dalších zemí dle nabídky.